logo-mini

Ne Yapıyoruz?

Indoor-Outdoor çalışmalar; logo tasarımı; kurumsal kimlik; poster; konser, film afişi, ilan; web tasarım gibi görsel tasarım gerektiren tüm işler, özgün, orjinal ve yaratıcı bir tasarım stili ile gerçekleştirilir, tasarlanan fikir, eksiksiz olarak, tam istenildiği gibi görsel algıya dönüştürülür. Bu yolla markanın mesajı hedef kitleye iletilerek beklenen geri besleme alınır.

Çalışmalarımdaki farklı bakış açısını keşfetmek ve sizlere kılavuzluk edecek projeleri incelemek için Portfolyo kısmını ziyaret edebilirsiniz.

  • Grafik Tasarım

    Grafik Tasarım en kısa tanımıyla, resmin stilize edilmiş halidir. Dolayısıyle desen bilgisi gerektirir. Grafik tasarımcısının grafik sanatları bilmesi yani sanatçı olması gerekir.
  • FOTOĞRAFÇILIK

    Fotoğrafçılık, kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi,estetik yönüyle bir sanat olarak kabul edilir.
  • WEB TASARIM

    Web tasarım, bir web sitesinin planlanması ve kurulması sürecidir. Web tasarım işleminde site üzerindeki kod yapısı, grafiksel çalışmalar webmaster olarak bilinen web uzmanları tarafından özenle yapılmaktadır.

Becerilerim

Grafik Tasarım
92%
Corel Draw
97%
Adobe Photoshop
93%
Adobe Illustrator
78%
Adobe Indesign
70%
Adobe Dreamweaver
61%
Fotoğraf
91%